“[K, X, L] Ubuntu 12.10 Karşılaştırması” yazısına yapılan yorumlar

  1. dün ubuntuyu denemiştim bana biraz soğuk geldi bu gün kubuntuyu kurdum. tek kelimeyle bayıldım abyıldım o kadar güzelki her şeyi düşünmüşler mükemmel.

  2. Merhalar K,X,L Ubuntu arasındaki istatistiklere bakmam sonucu XUbuntu yu yükledim fakat leptopbumun işlemci fanı windows 7 de olmadığı kadar aralıksız çalışmaktadır ve bunun sonucu da aşırı gürültü çıkmaktadır. Acaba bu neden kaynaklanabilir? ve çözümü nedir?

      • Siteye üye olduktan sonra forumda konu açmayı aramam sonucu bulamadım forumda konu açmasından biraz bahsederseniz memnun olurum. (Linux ve bu siteyi kullanımda yeniyim onuda belirtmek isterim)

  3. bilgisayırm eski diye lubuntu kurdum pişman oldum ubuntu daha hızlı ve güzel..lubuntuda bi program açtığımda ekrana çok geç geliyor işlemci ve ram az kullanıyor ama programların geç açılmasına anlam veremedim

  4. yakın bir zaman önce lubuntu kurmuştum cihazım ilk çıkan netbooklardan tek çekirdekli intel atom n455 ve gma 3150 ve 1 gb da bir ram a sahip. inanın böyle iğrenç bir sistemde bile herhangi bir zorlama olmadan stabil çalışıyor eğer sizinde eski bilgisayarınız varsa internet için lubuntu ile değerlendirebilirsiniz gerçekten akıcı bir deneyim sergiliyor. uygulamaları geç açtığı söylenmiş evet diğer dağıtımlara göre öyle fakat bu süre hem çok aşırı değil hemde ısınma ve donanımı yorması olmadığı için dikkat edilmeyecek türden. evet arkadaşlar tavsiye ediyorum kısaca lubuntuyu.

Bir Cevap Yazın