Ubuntu-TR Yeni Anasayfa

Uzun süredir kullandığımız Drupal’ın ardından, yüzümüzü biraz değiştirme kararı aldık. Sunucu taşınmamız sonrasında ise ana sayfamızı yeniledik.

Artık ana sayfa olarak bir çok kişinin çok sevdiği WordPress kullanmaya başladık.

Kullandığımız tema ise yine, Ubuntu-TR gönüllüleri tarafından tasarlandı.

“Ubuntu-TR Yeni Anasayfa” yazısına yapılan yorumlar

  1. ie5,5, ie6 ve ie7 ile sorun yaşayan arkadaşlarımız olabilir.

    Bir açıklama geçelim: Kapalı kaynaklı, kendini standartların dışında gören bir tarayıcı için elimizden sanırım bu kadarı geliyor. Beceremediğimizden değil, onların beceremediğinden.

  2. ya arkadaslar ben http://releases.ubuntu.com/10.04/ sayfasından bir kac cd ubuntu indiriyorum ama kurulumu görmüyor pc es geciyor cd ye ekliyorum yeniden kurma modunda acıyorum ama cd görmeden es geciyor windows 7 yüklüyorum sorunsuz linux yukledim oldu ama bu ubuntu olmuyor ve canımı sıkıyor bu durumda sizlerden ricam sizler bana nerden hangisini yüklicemi bana mail atabilirmisiniz rica etsem benim pc 5 GB ram destekliyor ve 64 bit windows kullanıyorum sizlerden ricam bana hangisini kullanacagımı ve indirecegimi ve nası kuracagımıda tarif edebilirmiin dilhun_ASIK@hotmail.com şimdiden cok teşk ediyorum..

  3. indirdigim dosyayi iso olarak dc yazdirdim ondan sonra cd den yüklemeye caliştim ve yüklemedi bi yardim etseniz yüklesem .. cok memnun olurum 🙂

Bir Cevap Yazın