Ubuntu Türkiye Erişim Problemi

Bugün akşam saatlerinde Ubuntu Türkiye’nin forum başta olmak üzere bazı kısımlarına erişim problemleri yaşanmıştır. Bu erişim problemleri sitemize ağırlıklı olarak giriş yapılan www.ubuntu-tr.org adresi üzerinden yaşanmaktadır.

Bu geçici sorun www.ubuntu-tr.org olan adresimiz üzerinden sitemize yapılan erişimlerde ortaya çıkmaktadır. Bu erişim sorunun çözümü için gerekli tüm çalışmalar şuan yapılmakta olup, sorun çözülene kadar da çalışmalarımız devam edecektir.

Sitemiz ile ve sitemizin sistemi ile hiçbir ilgisi bulunmayan kısacası bizden kaynaklanmayan bu sorunun bir iki güne kadar yani en geç 29 Temmuz 2010 tarihine kadar yaşanabileceğimizi öngörmekteyiz. Bu sürenin sonunda eğer Ubuntu Türkiye’ye www.ubuntu-tr.org adresi üzerinden erişemezseniz ubuntu-tr.net adresine taşınmış olacağız.

Şuan ubuntu-tr.net adresi aktif değildir, eğer sorun neticelenmezse bu mağduriyet durumunu uzatmamak için adresimizi ubuntu-tr.net olarak değiştireceğimizi önemle duyururuz.

Ubuntu Türkiye Tayfası

“Ubuntu Türkiye Erişim Problemi” yazısına yapılan yorumlar

  1. bir yazım yanlışı olmuş sanırım “Şuan ubuntu-tr.net adresi aktif değildir” demişsiniz.

    ubuntu-tr.net aktif.

  2. O kadarcık sorun kadı kızındada olur halk sözü vardır sizinki ona benzemiş oda sorunmu yaptıklarınızın yanında.çalışmayan adres olsun adresden bol ne var işin iç kısmı önemli emek önemli düşünmek yeter hepinizden allah razı olsun elleriniz dert görmesin sağolun varolun

Bir Cevap Yazın